Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Zámecký Hotel Maxmilián Loučeň

Zámecký Hotel Maxmilián Loučeň

hvězdahvězdahvězdahvězda
Loučeň č. p. 1
289 37 Loučeň
Kontakt:
Tel:   +420 325 585 228
E-mail:   zamek@zamekloucen.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Wellness a Spa hotelu Maxmilian Lifestyle Resort čtyřhvězdičkový je pro vás připraveno sedm dní v týdnu.
Zámecký Hotel Maxmilián Loučeň
Zámecký Hotel Maxmilián Loučeň

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Štamberk

Hotel Štamberk

Načeradec

Modrá Stodola

Modrá Stodola

Horoměřice

Zámek Ratměřice

Zámek Ratměřice

Ratměřice

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.