Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Horská chata Emeran

Horská chata Emeran

hvězdahvězdahvězda
Klíny 210
436 01 Litvínov
Kontakt:
Tel:   476 116 025
E-mail:   chata.emeran@kliny.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Chata Emeran se nachází ve Sport areálu Klíny v krušnohorské vsi Klíny – šest kilometrů od Litvínova a najdete ji přímo v centru areálu, cca 20 m od silnice Litvínov – Český Jiřetín. Nabízí široké spektrum možností s bezbariérovým přístupem. Součástí chaty je také rychlé občerstvení, půjčovna horských kol, lyží a snowboardů, klubovna - učebna, parkoviště pro 30 osobních automobilů. Ubytování ve 22 dvoulůžkových a 1 jednolůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a SAT. Některé pokoje mají balkón s krásným výhledem do Šumenského údolí a na některých je možná i přistýlka. V hotelu máte také možnost bezdrátového připojení na internet. Pro zpříjemnění pobytu můžete využít společné hotelové sauny a whirlpoolu. K dispozici je také fitness, stolní tenis, kulečník nebo služby maséra.
Horská chata Emeran
Horská chata Emeran

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Payer

Hotel Payer

Teplice

Hotel Bohemia Excellent

Hotel Bohemia Excellent

Klášterec nad Ohří

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.