Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel Casanova

Hotel Casanova

hvězdahvězdahvězda
Husova 101/45
419 01 Duchcov
Kontakt:
Tel:   +420 417 835 714
E-mail:   info@hotelcasanova.eu
Další prezentace tohoto subjektu:
Nově mají hosté možnost využít hotelovou infrasaunu pro 2 osoby. Infrasauna mívá uvnitř při saunování teplotu mezi 30 °C - 55 °C a je vhodná i pro lidi, kterým ze zdravotních důvodů není umožněno využívat saunu klasickou. Hosté si mohou vabrat také z široké nabídky masáží a kosmetických procedúr poskytovaných přímo na vašem pokoji. Vzhledem k tomu, že služby pro vás zajišťují externí specialisté, je potřeba si je objednat s předstihem po domluvě s recepcí.
Hotel Casanova
Hotel Casanova

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.