Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel INGE

Hotel INGE

hvězdahvězdahvězda
Místo č.p.110
431 58 Místo
Kontakt:
Tel:   +420 725 767 140
E-mail:   info@hotelinge.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Poloha Hotelu INGE v Krušných horách nabízí velké možnosti sportovního vyžití, ať už jde o procházku po značených turistických cestách, cyklotrasách, nebo lyžování v nedalekém lyžařském centru Klínovec. Návštěvníci a hosté hotelu si mohou zpříjemnit pobyt i přímo v našem zařízení. A to v bazénu s protiproudem, finskou saunou, infra saunou nebo na bowlingu, při hře šipek, stolního tenisu či fotbálku.
Hotel INGE
Hotel INGE

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel 99

Hotel 99

Chomutov

Hotel Lužan

Hotel Lužan

Rymburk

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.