Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel Lev

Hotel Lev

hvězdahvězdahvězdahvězda
Kostelní 5
410 02 Lovosice
Kontakt:
Tel:   +420 416 532 317
E-mail:   rezervace@hotel-lev.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Lev se po rozsáhlé rekonstrukci stal moderním hotelovým komplexem. K dispozici má až 73 lůžek, 2 hotelové restaurace, dětský koutek, venkovní zahrádku, konferenční sál s moderním audiovizuálním vybavením pro 110 účastníků, dva menší salonky, lobby bar a nově od 1.9.2012 také wellness centrum.
Hotel Lev
Hotel Lev

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Zámeček

Hotel Zámeček

Jetřichovice

Hotel Bohemia Excellent

Hotel Bohemia Excellent

Klášterec nad Ohří

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.