Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel Lužan

Hotel Lužan

hvězdahvězdahvězdahvězda
Lužické náměstí 211
408 01 Rymburk
Kontakt:
Tel:   +420 412 332 616
E-mail:   info@hotelluzan.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pro dokonalou relaxaci a uvolnění máme připraveny procedury, kterými tohoto cíle jistě dosáhneme. Pokud si budete přát, zabalíme Vás do parafínu, prokrvíme Vaše tělo pomocí hydroterapie nebo pod rukama zkušené masérky či maséra uvolníme Vaše ztuhlé svaly jeden po druhém. Vyškolený personál hotelu je připraven postarat se nejen o hotelové hosty. Provozní doba: denně od 09:00 - 18:00 hodin. Nabízíme dárkové wellness poukazy v hodnotě 500,- Kč a 1000,- Kč na procedury dle vlastního výběru, nebo možnost si předem nadefinovat vlastní balíček s vybranými procedurami.
Hotel Lužan
Hotel Lužan

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.