Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel Mezní Louka

Hotel Mezní Louka

hvězdahvězdahvězda
Mezná 71
407 17 Hřensko
Kontakt:
Tel:   +420 412 511 839
E-mail:   info@meznilouka.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Restaurace nabízí široký výběr jídel, včetně specialit z grilu. Její součástí je také taneční parket. Během teplejších měsíců se můžete najíst v největší pivní zahrádce zdejšího regionu. V hotelu Mezní louka je také bowlingová dráha. Hotel je ideální základnou pro aktivní odpočinek v národním parku České Švýcarsko, protože v jeho bezprostřední blízkosti vede spousta turistických i cyklistických tras. Při plavbě Divokou a Edmundovou soutěskou na řece Kamenici budete moci obdivovat malebnou krajinu. Za návštěvu stojí také největší přírodní pískovcový most Pravčická brána. V ceně je 1 láhev minerálky na pokoji. Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v Hřensku! Hosté za tuto cenu získávají více v porovnání s jinými možnostmi ubytování v této destinaci.
Hotel Mezní Louka
Hotel Mezní Louka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Amálka

Hotel Amálka

Straškov-Vodochody

Hotel Ján

Hotel Ján

Moldava

Hotel a restaurant Větruše

Hotel a restaurant Větruše

Ústí nad Labem

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.