Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel Širák

Hotel Širák

hvězdahvězdahvězda
Široký vrch 364
43401 Most
Kontakt:
Tel:   +420 725 821 313
E-mail:   info@hotel-sirak.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotelový komplex Širák se nachází na atraktivním místě města Mostu, na kopci zvaném Široký vrch, asi 2 km od centra města. V tomto přírodním prostředí Vám hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, a třílůžkových pokojích o celkové kapacitě 45 lůžek. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, WC, barevným televizorem a satelitním příjmem, telefonem a minibarem. Pro zpříjemnění pobytu můžete využít široké palety služeb: tenisové kurty, bazény, saunu, solarium, kuželnu a rožniště. Najdete zde také restauraci s výbornou kuchyní, a vinárnu s tanečním parketem.
Hotel Širák
Hotel Širák

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.