Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel Zámeček

Hotel Zámeček

hvězdahvězdahvězda
Rynartice 44
40716 Jetřichovice
Kontakt:
Tel:   +420 606 690 162
E-mail:   info@hotel-zamecek.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Zámeček je umístěn na okraji obce Jetřichovice-Rynartice na hranici Národního parku České Švýcarsko. Citlivou rekonstrukcí se bývalý lovecký zámeček proměnil v malý, komfortně vybavený hotel, který Vás okouzlí svou neopakovatelnou atmosférou. V srdci Českého Švýcarska Vám nabídne vše, co Vám zpříjemní chvíle odpočinku. Svým umístěním stejně jako úrovní poskytovaných služeb patří hotel Zámeček ke špičkovým zařízením hotelového servisu v regionu.
Hotel Zámeček
Hotel Zámeček

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Lev

Hotel Lev

Lovosice

Hotel Lužan

Hotel Lužan

Rymburk

Hotel Bohemia Excellent

Hotel Bohemia Excellent

Klášterec nad Ohří

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.