Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel Zlatý Lev

Hotel Zlatý Lev

hvězdahvězdahvězdahvězda
Oblouková 228
438 01 Žatec
Kontakt:
Tel:   +420 776 348 000
E-mail:   recepce@zlaty-lev.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
V hotelovém wellness centru je sauna, parní sauna a vířivka. Dostupné je také množství nejrůznějších masáží. Restaurace podávající vynikající pokrmy místní i mezinárodní kuchyně je otevřená od pondělí do soboty, vždy od 16:00 do 22:00. Recepce a lobby bar jsou v provozu nepřetržitě. Pro firemní i soukromé účely si lze pronajmout kongresový sál. Hotel Zlatý Lev Žatec představuje ideální výchozí bod pro návštěvu tohoto malebného severočeského městečka s bohatou tradicí pěstování chmele a vaření piva i pro obchodní aktivity. Na místě je za příplatek k dispozici soukromé hlídané parkoviště (dostupnost musí být potvrzena hotelem).
Hotel Zlatý Lev
Hotel Zlatý Lev

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Payer

Hotel Payer

Teplice

Hotel Lužan

Hotel Lužan

Rymburk

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.