Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel a Restaurant VÝPŘEŽ

Hotel a Restaurant VÝPŘEŽ

hvězdahvězdahvězdahvězda
Kamenická 692
405 02 Děčín
Kontakt:
Tel:   +420 412 510 851
E-mail:   info@hotel-vyprez.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pobyt v sauně má příznivé účinky na psychiku člověka, regeneraci celého organismu a kosmetické a relaxační účinky jsou zaručeny. Odpočiňte si od každodenního stresu! Relaxujte... Neváhejte a navštivte naši zbrusu novou finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou. Sauna je přístupná hotelovým hostům i veřejnosti! Využijte služeb masáží a rezervujte si masáž před příchodem do sauny. Během saunování lze objednat masáž na recepci hotelu.
Hotel a Restaurant VÝPŘEŽ
Hotel a Restaurant VÝPŘEŽ

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Zámeček

Hotel Zámeček

Jetřichovice

Hotel a restaurant Větruše

Hotel a restaurant Větruše

Ústí nad Labem

Hotel Lužan

Hotel Lužan

Rymburk

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.