Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel a Restaurant VÝPŘEŽ

Hotel a Restaurant VÝPŘEŽ

hvězdahvězdahvězdahvězda
Kamenická 692
405 02 Děčín
Kontakt:
Tel:   +420 412 510 851
E-mail:   info@hotel-vyprez.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pobyt v sauně má příznivé účinky na psychiku člověka, regeneraci celého organismu a kosmetické a relaxační účinky jsou zaručeny. Odpočiňte si od každodenního stresu! Relaxujte... Neváhejte a navštivte naši zbrusu novou finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou. Sauna je přístupná hotelovým hostům i veřejnosti! Využijte služeb masáží a rezervujte si masáž před příchodem do sauny. Během saunování lze objednat masáž na recepci hotelu.
Hotel a Restaurant VÝPŘEŽ
Hotel a Restaurant VÝPŘEŽ

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Ján

Hotel Ján

Moldava

Hotel INGE

Hotel INGE

Místo

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.