Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel a restaurant Větruše

Hotel a restaurant Větruše

hvězdahvězdahvězdahvězda
Fibichova 392/23
400 01 Ústí nad Labem
Kontakt:
Tel:   +420 474 620 330
E-mail:   hotel@hotelvetruse.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Naší specialitou jsou wellness služby. Ty zahrnují dřevěnou saunu, vyhřívané vířivky, masážní jade lůžka s lávovými kameny a masáže od nejlepších terapeutů s využitím léčivých emulzí a pěstících olejů. Příjemné rozptýlení bez ohledu na věk najdete v našem přírodním bludišti nebo zrcadlové místnosti. Větruše nabízí klimatizované ubytovací jednotky laděné v zemitých tónech s Wi-Fi zdarma, minibarem, bezpečnostní schránkou, TV a koupelnou s vanou nebo sprchou. Dostupné jsou i bezbariérové pokoje. Jízda lanovkou do centra Ústí nad Labem trvá 15 minut a na vlakové nádraží dojdete od hotelu za 20 minut. Hotel Větruše je 10 minut jízdy daleko od Hradu Střekov a 20 minut jízdy od Velkého Března. Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v v Ústí nad Labem! Hosté za tuto cenu získávají více v porovnání s jinými možnostmi ubytování v této destinaci.
Hotel a restaurant Větruše
Hotel a restaurant Větruše

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Zámeček

Hotel Zámeček

Jetřichovice

Hotel INGE

Hotel INGE

Místo

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.