Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel a restaurant Větruše

Hotel a restaurant Větruše

hvězdahvězdahvězdahvězda
Fibichova 392/23
400 01 Ústí nad Labem
Kontakt:
Tel:   +420 474 620 330
E-mail:   hotel@hotelvetruse.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Naší specialitou jsou wellness služby. Ty zahrnují dřevěnou saunu, vyhřívané vířivky, masážní jade lůžka s lávovými kameny a masáže od nejlepších terapeutů s využitím léčivých emulzí a pěstících olejů. Příjemné rozptýlení bez ohledu na věk najdete v našem přírodním bludišti nebo zrcadlové místnosti. Větruše nabízí klimatizované ubytovací jednotky laděné v zemitých tónech s Wi-Fi zdarma, minibarem, bezpečnostní schránkou, TV a koupelnou s vanou nebo sprchou. Dostupné jsou i bezbariérové pokoje. Jízda lanovkou do centra Ústí nad Labem trvá 15 minut a na vlakové nádraží dojdete od hotelu za 20 minut. Hotel Větruše je 10 minut jízdy daleko od Hradu Střekov a 20 minut jízdy od Velkého Března. Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v v Ústí nad Labem! Hosté za tuto cenu získávají více v porovnání s jinými možnostmi ubytování v této destinaci.
Hotel a restaurant Větruše
Hotel a restaurant Větruše

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
  • Restaurace
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Payer

Hotel Payer

Teplice

Hotel Lev

Hotel Lev

Lovosice

Hotel Casanova

Hotel Casanova

Duchcov

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.