Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ VOJTĚCHOV

HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ VOJTĚCHOV

hvězdahvězdahvězda
Vojtěchov 11
593 01 Bystřice n. Pernštějnem
Kontakt:
Tel:   +420 566 551 450
E-mail:   lesnizatisivojtechov@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Lesní Zátiší Vojtěchov se nachází v obci Lísek a nabízí bazén, wellness centrum, pokoje a apartmány, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Více o ubytování Hotel Lesní zátiší Vojtěchov má také restauraci, konferenční prostory, sdílený lounge a hernu. Na místě a v okolí se můžete věnovat řadě aktivit, jako je například lyžování, cyklistika a jízda na koni.
HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ VOJTĚCHOV
HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ VOJTĚCHOV

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Vír

Hotel Vír

Vír

Hotel Medlov

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.