Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Hotel Fabrika

Hotel Fabrika

hvězdahvězdahvězdahvězda
Školní 511
396 01 Humpolec
Kontakt:
Tel:   +420 565 302 010
E-mail:   recepce@fabrikahotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Uvolnění zažijete během koupele s vonnými esencemi nebo pivní lázně. Skvělým prostředkem k dokonalému odreagování je také koupel v našem luxusním whirlpoolu nebo návštěva finské sauny. Vyberte si z nabízených variant masáží tu, která Vám nejlépe sedne - těhotenská, Dornova metoda, ajurvédská a další. Lidské tělo potřebuje léčivý dotek, který odstraňuje stres, omlazuje a dává blahodárný pocit zdraví. Fitness zóna fabrika hotelu je přístupná po celý den a poskytuje naprosté soukromí během cvičení. Odreagovat se a protáhnout tělo můžete na běžeckém pásu Pro Energy nebo na crossovém trenažeru Cybex total body arc trainer.
Hotel Fabrika
Hotel Fabrika

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Tři Věžičky

Hotel Tři Věžičky

Střítež u Jihlavy

Hotel Medlov

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.