Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Hotel Rytířsko

Hotel Rytířsko

hvězdahvězdahvězda
Rytířsko 156
588 22 Rytířsko
Kontakt:
Tel:   +420 567 277 599
E-mail:   info@hotelrytirsko.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pro klienty našeho hotelu na Vysočině je připraveno široké spektrum možností relaxace a sportovního vyžití. Aktivní návštěvníci mohou využít půjčovnu kol a vydat se po některé z mnoha cyklostezek, v zimě je pro změnu v okolí množství upravených běžeckých tras. Zapůjčit lze míč, fotbalový míč nebo petanque. Po aktivním dni přijde vhod relaxace v bazénu nebo finské sauně. Milovníci masáží také rozhodně nepřijdou zkrátka - v naší nabídce naleznou masáže relaxační, sportovní, reflexní, ale i lávové kameny či Dornovu masážní metodu.
Hotel Rytířsko
Hotel Rytířsko

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

Hotel Svratka

Hotel Svratka

Svratka

HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ VOJTĚCHOV

HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ VOJTĚCHOV

Bystřice n. Pernštějnem

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.