Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Hotel Rytířsko

Hotel Rytířsko

hvězdahvězdahvězda
Rytířsko 156
588 22 Rytířsko
Kontakt:
Tel:   +420 567 277 599
E-mail:   info@hotelrytirsko.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Pro klienty našeho hotelu na Vysočině je připraveno široké spektrum možností relaxace a sportovního vyžití. Aktivní návštěvníci mohou využít půjčovnu kol a vydat se po některé z mnoha cyklostezek, v zimě je pro změnu v okolí množství upravených běžeckých tras. Zapůjčit lze míč, fotbalový míč nebo petanque. Po aktivním dni přijde vhod relaxace v bazénu nebo finské sauně. Milovníci masáží také rozhodně nepřijdou zkrátka - v naší nabídce naleznou masáže relaxační, sportovní, reflexní, ale i lávové kameny či Dornovu masážní metodu.
Hotel Rytířsko
Hotel Rytířsko

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.