Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Hotel Vír

Hotel Vír

hvězdahvězdahvězda
Vír 110
592 66 Vír
Kontakt:
Tel:   +420 566 566 777
E-mail:   info@hotelvir.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Turistiku nebo cykloturistiku ve Svratecké hornatině můžete u nás doplnit vhodnými relaxačními a sportovními aktivitami. Jaké možnosti vyžití vám v relax hotelu Vír nabízíme? Fitness Je vybaveno kvalitními přístroji Kettler. Kromě individuálního tréninku nabízíme v posilovně pravidelné organizované cvičební lekce na míčích a rotanách nebo kruhové tréninky s využitím kardio trenažérů. Sauna Infrasauna s chladnou sprchou a odpočívárnou, v sezoně s přístupem do vyhřívaného bazénu. Hotelová masérna je zařízena pro regenerační, relaxační a sportovní masáže, masáže lávovými kameny a napravování páteře a kloubů Dornovou metodou. Ve výbavě masérny nechybí autotrakční lehátko. Všechny prostory wellness a fitness centra hotelu Vír můžete využívat individuálně během pobytu ve Víru dle momentálně volných kapacit.
Hotel Vír
Hotel Vír

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Tři Věžičky

Hotel Tři Věžičky

Střítež u Jihlavy

HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ VOJTĚCHOV

HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ VOJTĚCHOV

Bystřice n. Pernštějnem

Hotel Medlov

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April Hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel na klidném místě v Rychnově nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem, jehož cílem je uspokojit i ta nejnáročnější přání hostů.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.