Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina

hvězdahvězdahvězdahvězda
Svatá Kateřina 327
39464 Počátky
Kontakt:
Tel:   +420 565 456 801
E-mail:   recepce@katerinaresort.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Resort Svatá Kateřina svou jedinečnou lokací uprostřed lesů na Vysočině, v jednoho z nejzdravějších míst v republice, láká stále více hostů. Disponuje 79 moderně vybavenými dvoulůžkovými pokoji (pohodlné postele, fén, župany, pantofle, telefon). Restaurace 60 míst, bar 15 míst, café Orangerie 60 míst, café Pavillion 88 míst, kadeřník, manikúra a pedikúra. Luxusně vybavené wellness: aromaterapeutická a finská sauna, solná a bylinná parní lázeň, whirlpool, rasulbath, relaxační místnosti, velký výběr masáží a zábalů, tibetské lázně a lávová vana. Pro sportovní aktivity: 7 tělocvičen, 1 posilovna, jogínské tělocvičny. Přístroj InBody 720 s poradenstvím dietologa. Pramen Svaté Kateřiny s lehce mineralizovanou léčivou vodou. V resortu je Driving Range, 3 tenisové kurty, jízdárna a 6 koní. ( jízda se psím spřežením, bruslení, běžky). Zatopený lom s průzračnou vodou 10 km (hosty dopravuje shuttle bus).
Resort Svatá Kateřina
Resort Svatá Kateřina

Informace

kapacita: 170
kongresová kapacita: 150
vzdálenost od centra města: 15 km

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Kaple svaté Markéty

Kaple svaté Markéty

Žďár nad Sázavou

Chateau Herálec

Chateau Herálec

Herálec

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.