Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Sport V Hotel

Sport V Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda
Náměstí 8.Května 219
675 55 Hrotovice
Kontakt:
Tel:   +420 606 070 565
E-mail:   hotel-hrotovice@vstav.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
K hotelu patří krytý bazén, sportovní hala s tenisovými kurty, sauna, squashový kurt, bowling, fitness centrum a kulečníková místnost. Můžete si vypůjčit horská kola a hotel vám na přání zprostředkuje také jízdu na koni. Sport-V-Hotel nabízí nejrůznější alkoholické a nealkoholické nápoje a hodí se pro pořádání firemních i rodinných akcí. K dispozici jsou také jazykové kurzy a kurzů plavání. Hotel disponuje širokou škálou sportovních a volnočasových aktivit přímo v areálu hotelu. Moderní tenisová hala nabízí kromě kurtů, vyžití pomocí lanové dráhy nebo lezecké stěny. Vyzkoušet můžete laserovou střelnici, bowling, nebo si odpočiňte v bazénu, sauně či v whirlpoolu. Můžete se také připojit k jedné z pravidelných skupinových sportovních aktivit jako jsou například aquaaerobik, spinning, joga...
Sport V Hotel
Sport V Hotel

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Kaple svaté Markéty

Kaple svaté Markéty

Žďár nad Sázavou

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.