Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Augustiniánský dům **** superior

Augustiniánský dům **** superior

hvězdahvězdahvězdahvězda
A. Václavíka 241
76326 Luhačovice
Kontakt:
Tel:   577 113 666
E-mail:   recepce@augustian.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Augustiniánský dům je exkluzivní čtyřhvězdičkový hotel superior, který nabízí 26 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním designu, včetně apartmá Leoše Janáčka, restauraci Symfonie s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness centrum, konferenční sál s kapacitou 72 míst, salonek pro 10 osob, Wi-Fi zdarma, hlídané parkoviště a sportovní areál. Jednoduše řečeno, vše co si jen můžete přát pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě Luhačovice.
Augustiniánský dům **** superior
Augustiniánský dům **** superior

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Vega

Hotel Vega

Luhačovice

HOTEL KRYSTAL

HOTEL KRYSTAL

Luhačovice

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.