Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Augustiniánský dům **** superior

Augustiniánský dům **** superior

hvězdahvězdahvězdahvězda
A. Václavíka 241
76326 Luhačovice
Kontakt:
Tel:   577 113 666
E-mail:   recepce@augustian.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Augustiniánský dům je exkluzivní čtyřhvězdičkový hotel superior, který nabízí 26 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním designu, včetně apartmá Leoše Janáčka, restauraci Symfonie s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness centrum, konferenční sál s kapacitou 72 míst, salonek pro 10 osob, Wi-Fi zdarma, hlídané parkoviště a sportovní areál. Jednoduše řečeno, vše co si jen můžete přát pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě Luhačovice.
Augustiniánský dům **** superior
Augustiniánský dům **** superior

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel VILA VIOLA

Hotel VILA VIOLA

Luhačovice

Hotel POHODA

Hotel POHODA

Luhačovice

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.