Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Beskydský hotel RELAX

Beskydský hotel RELAX

hvězdahvězdahvězda
Lesní 1689
756 61 Rožnov pod Rahoštem
Kontakt:
Tel:   +420 571 648 100
E-mail:   hotelrelax@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Beskydský Hotel Relax se nachází na okraji malebného města Rožnov pod Radhoštěm. Nabízí pokoje s bezplatným pevným internetem a krytý a venkovní bazén. Pohodlí a odpočinek Všechny hotelové pokoje mají balkon a jsou vybavené posezením, satelitní TV a vlastní koupelnou. Více o ubytování Hotelové wellness centrum má saunu a posilovnu. Případně můžete vyzkoušet některé z masáží. Hosté mohou být aktivní na tenisovém kurtu nebo volejbalovém hřišti. Stravování Hotel má restauraci podávající typickou regionální kuchyni. Hosté mohou využít letní terasu, kavárnu a 2 bary.
Beskydský hotel RELAX
Beskydský hotel RELAX

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Energetic

Wellness hotel Energetic

Rožnov pod Rahoštem

Hotel EROPLÁN

Hotel EROPLÁN

Rožnov pod Rahoštem

Hotel Sirákov

Hotel Sirákov

Liptál

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.