Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Beskydský hotel RELAX

Beskydský hotel RELAX

hvězdahvězdahvězda
Lesní 1689
756 61 Rožnov pod Rahoštem
Kontakt:
Tel:   +420 571 648 100
E-mail:   hotelrelax@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Beskydský Hotel Relax se nachází na okraji malebného města Rožnov pod Radhoštěm. Nabízí pokoje s bezplatným pevným internetem a krytý a venkovní bazén. Pohodlí a odpočinek Všechny hotelové pokoje mají balkon a jsou vybavené posezením, satelitní TV a vlastní koupelnou. Více o ubytování Hotelové wellness centrum má saunu a posilovnu. Případně můžete vyzkoušet některé z masáží. Hosté mohou být aktivní na tenisovém kurtu nebo volejbalovém hřišti. Stravování Hotel má restauraci podávající typickou regionální kuchyni. Hosté mohou využít letní terasu, kavárnu a 2 bary.
Beskydský hotel RELAX
Beskydský hotel RELAX

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Energetic

Wellness hotel Energetic

Rožnov pod Rahoštem

Hotel EROPLÁN

Hotel EROPLÁN

Rožnov pod Rahoštem

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.