Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel EROPLÁN

Hotel EROPLÁN

hvězdahvězdahvězdahvězda
Ostravská 451
756 61 Rožnov pod Rahoštem
Kontakt:
Tel:   +420 571 648 014
E-mail:   rezervace@hoteleroplan.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Vítáme Vás v moderním wellness centru hotelu Eroplán SUPERIOR, které bude sloužit jak našim hotelovým hostům, tak všem klientům, kteří o naše služby projeví zájem. Víme, že si zasloužíte jen to nejlepší. V našem wellness centru proto najdou ráj pro odpočinek všichni: muži, ženy i rodiny s dětmi. Samozřejmostí je whirlpool, finská, parní a infrasauna , ochlazovací lázeň, různé druhy masáží . U nás si vybere každý. Hoteloví hosté ocení, že se do wellness dostanou z pokojů "suchou nohou" a svůj pobyt u nás tak mohou velmi jednoduše spojit s příjemnou relaxací. Naše wellness centrum na světové úrovni přináší množství relaxačních možností k dosažení harmonie těla i duše.
Hotel EROPLÁN
Hotel EROPLÁN

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Energetic

Wellness hotel Energetic

Rožnov pod Rahoštem

Beskydský hotel RELAX

Beskydský hotel RELAX

Rožnov pod Rahoštem

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.