Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel Harmonie

Hotel Harmonie

hvězdahvězdahvězda
Jurkovičova Alej 858
763 26 Luhačovice
Kontakt:
Tel:   +420 778 470 032
E-mail:   recepce@hotel-harmonie.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Rekondičně - relaxační centrum hotelu Harmonie nabízí profesionální služby pro celkovou regeneraci Vašeho organismu. Relaxační masáže jsou to pravé na uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Vstřícný personál Vám poradí, jak procedury nejlépe využít a kombinovat. Součástí Relax centra hotelu je také vyhřívaný bazén, sauna, fitness centrum a tělocvična. - Vyhřívaný hotelový bazén o rozměrech 6x12x1,2m, teplota vody od 26 do 28 °C - Suchá sauna, objednávka sauny je nutná vždy 60 minut před vstupem - Fitness centrum - Prostorná a prosklená tělocvičná s přímým venkovním vstupem, k dispozici ping pong
Hotel Harmonie
Hotel Harmonie

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel VILA VIOLA

Hotel VILA VIOLA

Luhačovice

Hotel POHODA

Hotel POHODA

Luhačovice

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.