Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel Harmonie

Hotel Harmonie

hvězdahvězdahvězda
Jurkovičova Alej 858
763 26 Luhačovice
Kontakt:
Tel:   +420 778 470 032
E-mail:   recepce@hotel-harmonie.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Rekondičně - relaxační centrum hotelu Harmonie nabízí profesionální služby pro celkovou regeneraci Vašeho organismu. Relaxační masáže jsou to pravé na uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Vstřícný personál Vám poradí, jak procedury nejlépe využít a kombinovat. Součástí Relax centra hotelu je také vyhřívaný bazén, sauna, fitness centrum a tělocvična. - Vyhřívaný hotelový bazén o rozměrech 6x12x1,2m, teplota vody od 26 do 28 °C - Suchá sauna, objednávka sauny je nutná vždy 60 minut před vstupem - Fitness centrum - Prostorná a prosklená tělocvičná s přímým venkovním vstupem, k dispozici ping pong
Hotel Harmonie
Hotel Harmonie

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Radun

Hotel Radun

Luhačovice

Hotel Vega

Hotel Vega

Luhačovice

Hotel POHODA

Hotel POHODA

Luhačovice

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.