Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel Sirákov

Hotel Sirákov

hvězdahvězdahvězda
Liptál 409
755 01 Liptál
Kontakt:
Tel:   +420 571 438 181
E-mail:   info@hotel-sirakov.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Sirákov nabízí svým klientům kromě řady dalších výhod také jedinečnou možnost relaxace v příjemném a luxusním prostředí hotelového wellness. Naše wellness je jasnou volbou, jak načerpat další síly na výlety, túry nebo zdolávání tras pro běžkaře i lyžaře, či se po předcházejících sportovních aktivitách dát zase do pořádku a v privátním prostředí si užít jedinečnou možnost relaxace. Wellness zázemí Hotelu Sirákov je tvořeno soukromým prostorem, v němž je umístěna moderní vířivá vana s hydromasáží. Kromě toho mají zájemci možnost strávit čas i ve finské sauně. Pro naše klienty jsme v prostorách wellness cíleně vybudovali klasickou saunu ve finském stylu.
Hotel Sirákov
Hotel Sirákov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Harmonie

Hotel Harmonie

Luhačovice

Beskydský hotel RELAX

Beskydský hotel RELAX

Rožnov pod Rahoštem

Hotel POHODA

Hotel POHODA

Luhačovice

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.