Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel VILA VIOLA

Hotel VILA VIOLA

hvězdahvězdahvězdahvězda
Bílá čtvrť 431
763 26 Luhačovice
Kontakt:
Tel:   +420 577 012 052
E-mail:   recepce@hotel-viola.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Nabízíme možnost odpočinku a relaxace v našem novém wellness klubu. Naleznete zde finskou saunu, hydro-masážní vanu, relaxační místnost. Finská sauna 250 Kč/ 1 hodina Hydromasážní vana 250 Kč/30 min. Současně nabízíme širokou nabídku masáží a aromaterapií (ceny na vyžádání): - Relaxační masáž - Baňkování - Lymfatická masáž - Masáž horkými lávovými kameny
Hotel VILA VIOLA
Hotel VILA VIOLA

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Radun

Hotel Radun

Luhačovice

Hotel Vega

Hotel Vega

Luhačovice

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.