Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka

hvězdahvězdahvězdahvězda
Pozlovice 206
763 26 Luhačovice
Kontakt:
Tel:   +420 577 105 285
E-mail:   vyhlidka@vyhlidka.eu
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxační zázemí má příjemný komorní charakter. Jeho součástí je sauna, whirlpool, masáže, kosmetika, šatny a sociální zázemí. Sauna má kapacitu 15 osob a whirlpool 8 osob. Lázeňské procedury jsou dostupné v Luhačovicích. Pro sportovně založené jsou připraveny dvě bowlingové dráhy, koloběžky, šipky, kulečník a vodní šlapadla. Malebné okolí láká k výletům pěší, cykloturisty (cyklostezka 5238, značené lázeňské okruhy) i milovníky in-line bruslení (3,5 km okruh kolem přehrady). Přímo u hotelu je nově vybudovaný venkovní aquapark. V Luhačovicích je krytý bazén s atrakcemi, V dostupné vzdálenosti jsou tenisové kurty, minigolf. Lázeňské město Luhačovice nabízí bohatý kulturní program, stačí si jen vybrat z aktuální nabídky. Nepravidelně jsou pořádány taneční večery, posezení u cimbálu, tematická gastronomie, ochutnávky vín nebo v letních měsících velká grilování na terase.
Hotel Vyhlídka
Hotel Vyhlídka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

HOTEL KRYSTAL

HOTEL KRYSTAL

Luhačovice

Hotel POHODA

Hotel POHODA

Luhačovice

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.