Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Wellness hotel Energetic

Wellness hotel Energetic

hvězdahvězdahvězdahvězda
Rekreační 1037
756 61 Rožnov pod Rahoštem
Kontakt:
Tel:   +420 571 667 600
E-mail:   recepce@hotel-energetic.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Vhodné prostředí pro uspořádání Vaší firemní akce! Pro uspořádání firemní akce je čtyřhvězdičkový Wellness hotel Energetic ideálním místem, které může Rožnov pod Radhoštěm poskytnout. Nabízíme Vaší firmě tyto služby: - Uspořádání salonků závisí na Vašich konkrétních požadavcích. - Všechny prostory jsou technicky zajištěny a veškeré vybavení (řečnické pulty, projektory, ozvučení, secretary service apod.) pro Vás rádi připravíme. - Pro Vaši firemní akci přichystáme občerstvení formou coffee breaků, obědů, večeří z naší skvělé kuchyně. - Můžeme Vám nabídnout dlouholeté zkušenosti s pořádáním různých druhů rautů či profesionální cateringové služby. - Firemní pobyty, které jsou ideální pro různá vícedenní firemní školení. K dispozici jsou pro Vás zdarma konferenční prostory včetně stylové koliby Kordulky.
Wellness hotel Energetic
Wellness hotel Energetic

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel EROPLÁN

Hotel EROPLÁN

Rožnov pod Rahoštem

Beskydský hotel RELAX

Beskydský hotel RELAX

Rožnov pod Rahoštem

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.