Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický > HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

hvězdahvězdahvězdahvězda
Vígľaš č. 602
962 01 Vígľaš
Kontakt:
Tel:   +421 455 245 795
E-mail:   recepcia@grandviglas.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Služby zámockého wellness centra prispievajú pozitívnymi účinkami na Vašu fyzickú a psychickú kondíciu. 10 metrový bazén s protiprúdom posilňuje správne držanie tela, formuje problémové partie, zlepšuje imunitu a obranyschopnosť, okysličí organizmus a prispieva k tvorbe endorfínov. Vo vírivke prenechajte stres a napätie všadeprítomným bublinkám. Hĺbkové svetlo v infrasaune posilňuje Váš krvný obeh, rozširuje cievy a pomáha pri liečení poškodených tkanív. Už niekoľko minút v príjemnom teple Fínskej sauny sa vyrovná výdatnej masáži z pohľadu uvoľnenia nervového a svalového napätia. Fínska sauna v kombinácií s ochladzovacou kaďou prispieva k prevencii rôznych chorôb práve striedaním tepla a chladu, prekrvuje organizmus a okrem zdravotného, má aj kozmetický význam. Zámocké masáže zregenerujú Vaše telo. V ponuke máme klasickú masáž čiastkovú, ako aj klasickú masáž celotelovú, bankovú masáž či masáž lávovými kameňmi.
HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ
HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Altenberg

Hotel Altenberg

Staré Hory

Miraj Resort

Miraj Resort

Lučenec

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.