Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický > Hotel Altenberg

Hotel Altenberg

hvězdahvězdahvězda
Staré Hory
976 02 Staré Hory
Kontakt:
Tel:   +421 484 199 200
E-mail:   hotel@altenberg.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Altenberg ponúka svojim návštevníkom príjemný zážitok z pobytu v relaxačnom centre. Ponúkame Vám pobyt v klasickej fínskej saune s teplotou 100°C , ktorá je výnimočná tým, že počas pobytu máte možnosť vdychovať aj uvoľňujúcu sa arómu a minerály z pravej himalájskej soli zo svetelnej soľnej steny. Parná sauna sa Vám poskytne pôžitok z vlhkého prostredia, ktoré je veľmi vhodné pri problémoch s dýchacím ústrojenstvom. Pobyt v parnej saune s teplotou max. 48° C má blahodarné účinky na pokožku, ktorou sa intenzívne vylučujú toxíny a iné nežiadúce látky z ľudského organizmu. Po použití sauny je možné ochladiť sa v ochladzovacom bazéne, ktorý sa plní sviežou horskou vodou z okolitých hôr. Počas pobytu v relaxačnom centre je možné objednať si občerstvenie a osviežujúce nápoje. Po absolvovaní pobytu v saunách, prípadne po masáži, doporučujeme pobyt v odpočivárni, kde si Vaše telo dôkladne oddýchne pri pokojnej hudbe.
Hotel Altenberg
Hotel Altenberg

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Flora

Hotel Flora

Dudince

Hotel Kaskády

Hotel Kaskády

Sliač - Sielnica

Hotel Aquatermal

Hotel Aquatermal

Dolná Strehová

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.