Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Flora

Kúpelná 101
962 71 Dudince
Kontakt:
Tel:   +421 455 583 132
E-mail:   hotelfloradudince@stonline.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii hotelový bazén (28°C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36 °C teplou vodou. V bazénovom komplexe ponúkame taktiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirlpool. Pre športové vyžitie je k dispozícii udržiavaný antukový tenisový kurt s požičovňou tenisových rakiet a loptičiek, ako aj požičiavanie bicyklov. Na posedenie pri káve, resp. inom obľúbenom nápoji slúži hotelový bar s letnou terasou, kde sa spravidla 2 x týždenne koná tanečná zábava so živou hudbou. Pre motorizovaných hostí je k dispozícii strážené parkovisko /za poplatok/. Na recepcii je pre hostí zriadený internet. V hoteli je pre hostí k dispozícii taktiež kozmetika a pedikúra. Platby za hotelové služby je možné uskutočniť v hotovosti, resp. platobnou kartou.Pre hostí je k dispozícii zmenáreň a na základe požiadavky, zabezpečujeme dovoz, resp. odvoz hostí hotelovým automobilom /za poplatok/.
Hotel Flora
Hotel Flora

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.