Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický > Hotel Grand Matej

Hotel Grand Matej

hvězdahvězdahvězda
Kammerhofská 5
96901 Banská Štiavnica
Kontakt:
Tel:   +421 456 921 213
E-mail:   grandmatej@grandmatej.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Príjemný a nerušený relax v exkluzívnych priestoroch zažijete v hotelových wellness kúpeľoch. K dispozícii je fínska sauna, bazénik s perličkovým kúpeľom so slanou vodou s unikátnym zložením až pre 8 osôb a dobre vybavený minibar. Hotelové wellnes spa je vo vami objednanom čase k dispozícii len vám a vašim hosťom. Pre unavené telo poskytujeme masáže rôzneho druhu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na recepcii hotela.
Hotel Grand Matej
Hotel Grand Matej

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.