Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický > Hotel Kaskády

Hotel Kaskády

hvězdahvězdahvězdahvězda
Letecká 19
962 31 Sliač - Sielnica
Kontakt:
Tel:   +421 455 300 026
E-mail:   rezervacie@hotelkaskady.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel okrem bohatej ponuky wellness procedúr poskytuje aj kongresové služby na vysokej úrovni. Naše služby boli ocenené medzinárodným cestovateľským portálom Tripadvisor. Sme pravidelnými finalistami súťaže Hotelier roka a k posledným úspechom patrí umiestenie hotela v prvej päťke Trend Top hotelov. Výnimočné a bohaté zdroje liečivej minerálnej vody tejto lokality sú dôvodom vzniku Spa & Medical Wellness hotela Kaskády. Našou prioritou je Vaše zdravie a dokonalý oddych, o ktorý sa postará kvalifikovaný tím terapeutov. U nás zažijete skutočnú oázu pokoja a relaxu.
Hotel Kaskády
Hotel Kaskády

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Flora

Hotel Flora

Dudince

Hotel Brusno

Hotel Brusno

Brusno

Hotel Slovan

Hotel Slovan

Lučenec

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.