Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický > Hotel Minerál

Hotel Minerál

hvězdahvězdahvězdahvězda
Okružná 124
962 71 Dudince
Kontakt:
Tel:   +421 455 506 001
E-mail:   rezervacie@hotelmineral.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Spravte niečo pre svoju duševnú pohodu a zdravie. Využite suchú a parnú saunu, ktoré majú blahodárne účinky na vašu pokožku, kardiovaskulárny a dýchací systém, pohybový aparát a psychiku. Wellness je dostupné pre ubytovaných hostí ako aj pre širokú verejnosť. Hosťom ubytovaným v residence apartmáne je k dispozícii aj súkromné wellness na 6. poschodí. Vychutnajte si jedinečný pohľad na celé Kúpele Dudince z najvyššie položeného wellness v meste Dudince. Nachádza sa tu jacuzzi, fínska sauna, ležadlá na odpočívanie, sprcha a toaleta.
Hotel Minerál
Hotel Minerál

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Flora

Hotel Flora

Dudince

Hotel Prameň

Hotel Prameň

Dudince

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.