Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Mýto

hvězdahvězdahvězda
Hlavná č.492
976 44 Mýto pod Ďumbierom
Kontakt:
Tel:   +421 486 300 000
E-mail:   recepcia@hotel-myto.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Útulný Hotel Mýto sa nachádza uprostred prírody a je známy širokou ponukou športových aktivít. Je vhodným miestom nielen pre rodinnú dovolenku, ale aj pre firemné akcie s teambuildingom a rodinné stretnutia a svadby Po aktívnom dni strávenom pri športovo-zábavných aktivitách zrelaxujete vo vitálnom svete Hotela Mýto. Nájdete tu: fínsku saunu, eukalyptový parný kúpeľ, soľný parný kúpeľ, veľký masážny bazén s vodopádom, malý masážny bazén, škótske streky, tropický, letný a ľadový dážď, vodnú cestu.
Hotel Mýto
Hotel Mýto

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Grand Matej

Hotel Grand Matej

Banská Štiavnica

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.