Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Prameň

hvězdahvězdahvězda
Dudince 8
962 71 Dudince
Kontakt:
Tel:   +421 455 244 100
E-mail:   info.pramen@gmail.com
Další prezentace tohoto subjektu:
Okrem rehabilitačných priestorov sa v ňom nachádza krytý bazén (14 x 6 m) s protiprúdom, masážnymi tryskami a chrličom. Teplota vody je 29 °C. Súčasťou bazénu je vírivá vaňa s hydromasážou a perličkou s teplotou vody 35 °C. Počas prevádzkových hodín má každý ubytovaný hosť neobmedzený voľný vstup do bazéna a vírivky. V letných mesiacoch sa využíva terasa na slnenie, ktorá má výhľad do krásnej kvetinovej záhrady. K dispozícií sú aj 2 sauny - parná a suchá. Poplatok je 7,- € na osobu.
Hotel Prameň
Hotel Prameň

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel SALAMANDRA

Hotel SALAMANDRA

Hodruša Hámre

Hotel Aquatermal

Hotel Aquatermal

Dolná Strehová

TENIS CENTRUM

TENIS CENTRUM

Zvolen

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.