Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Slovan

hvězdahvězdahvězda
ul. Železničná 25
984 01 Lučenec
Kontakt:
Tel:   +421 474 111 716
E-mail:   recepcia@hotelslovanlc.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Slovan sa nachádza v centre Lučenca a ponúka vlastnú reštauráciu s terasou, štýlový lobby bar, nočný klub, kúpele, fitness centrum, biliardovú herňu i Wi-Fi dostupné v celom objekte zdarma. Hotel poskytuje izby a apartmány s kúpeľňou, písacím stolom, šatníková skriňou a minibarom. Niektoré jednotky sú špeciálne upravené pre potreby hendikepovaných hostí. V hotelovej reštaurácii sú pripravované slovenské špeciality a jedlá medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je tiež nepretržite otvorená recepcia a kúpele so saunami a masážami
Hotel Slovan
Hotel Slovan

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel SALAMANDRA

Hotel SALAMANDRA

Hodruša Hámre

Miraj Resort

Miraj Resort

Lučenec

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.