Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Termál

hvězdahvězdahvězda
Vyhne 249
966 02 Vyhne
Kontakt:
Tel:   +421 456 787 611
E-mail:   recepcia@termalvyhne.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness hotela Termál je svojou komornou atmosférou a dizajnovým riešením jedným z top wellness centier v kategórii trojhviezdičkových hotelov. K jeho obľúbenosti prispievajú i účinky termálnej vody s teplotou 36stupňov C z vlastného prameňa, ktorou sú napúšťané bazény a ktorá nie je chemicky upravovaná.
Hotel Termál
Hotel Termál

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Aquatermal

Hotel Aquatermal

Dolná Strehová

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.