Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický > Wellness Hotel Bystrá

Wellness Hotel Bystrá

hvězdahvězdahvězda
Bystrá 119
977 01 Brezno
Kontakt:
Tel:   +421 486 195 253
E-mail:   recepcia@hotelbystra.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Náročný životný štýl v tomto uponáhľanom svete neprospieva nikomu z nás a práve my Vám ponúkame zážitok a oddych na aký sa nezabúda. Naše wellness centrum na veľkorysej ploche takmer 2000 m2 je ideálnym miestom pre relax a duševnú pohodu celého tela a mysle. Spojili sme pôžitok a oddych z príjemného prežitia dní strávených v našom hoteli. Pre jeseň a zimu 2016/2017 sme pre vás pripravili skvelé nové procedúry, masáže a zábaly.Viac info nájdete v sekcii wellness/cenník.
Wellness Hotel Bystrá
Wellness Hotel Bystrá

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.