Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda
Františkánska 3
811 01 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 259 490 500
E-mail:   info@arcadia-hotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Spríjemnite si deň našou ponukou výnimočnej starostlivosti o Vás. Ponorte sa do oázy pokoja v súkromnej jacuzzi, vychutnajte si relaxačné masáže a zabudnite na každodenný stres. Arcadia Spa ponúka ubytovaným hosťom využitie moderne vybaveného fitness centra, oddych v suchej a parnej saune, vírivke alebo relaxačnej miestnosti. Pre športových nadšencov... Pre fitness tréning sú Vám k dispozícii moderné prístroje s jednoduchou obsluhou. Sauna, parný kúpeľ a vírivka Momenty uvoľnenia Vám prinesie čas strávený vo fínskej saune, parnej saune alebo v našom jacuzzi. Ponuka masáží: Blahodárna masáž prehlbuje dýchanie, vedie k psychickému uvoľneniu a mierni bolesti. Povzbudí funkcie kože a látkovú výmenu, podporí krvný a lymfatický systém.
ARCADIA Hotel
ARCADIA Hotel

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.