Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Apollo Hotel

Apollo Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda
Dulovo nám. 1
821 08 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 255 968 922
E-mail:   hotel@apollohotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, ponúkame služby wellness centra. Práve tu načerpáte potrebnú energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj vašej mysli. V hoteli je soľná jaskyňa a fitcentrum s voľným vstupom a za príplatok v ňom môžu hostia využívať fínsku saunu.
Apollo Hotel
Apollo Hotel

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Antares

Hotel Antares

Bratislava

ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

Bratislava

Hotel GAUDIO

Hotel GAUDIO

Bratislava

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.