Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Hotel Barónka

Hotel Barónka

hvězdahvězdahvězdahvězda
Mudrochova 2
835 27 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 244 872 324
E-mail:   recepcia@baronka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Relaxačné centrum Hotela Barónka Vám ponúka moderný bazén, kvalitne vybavené fitness, saunu, masáže a solárium. Nachádza sa na prízemí hotela vedľa recepcie. Najväčší hotelový bazén v Bratislave atraktívneho tvaru s rozmermi cca. 16x9x1,40 m (cca. 150 m2) s perličkou a večerným osvetlením je ideálnym miestom na šport i oddych. Moderné fitnes je vybavené náradím vysokého štandardu značky Technogym a Dafé. Všetci naši hoteloví hostia majú ako pozornosť a poďakovanie od nás vstup do bazénu a fitnes grátis! Na objednávku je k dispozícii suchá sauna a masáže. Neodmysliteľnou súčasťou centra je horizontálne turbosolárium nemeckej značky dr. Kern. Relaxačné centrum je prístupné nielen našim hotelovým hosťom, ale za poplatok i širokej verejnosti. Firmám, kolektívom či školám ponúkame možnosť prenajatia za výhodných podmienok. Firmám ponúkame pri zakúpení min. 6 ks permanentiek zľavu 15%.
Hotel Barónka
Hotel Barónka

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.