Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Hotel Devín, a.s.

Hotel Devín, a.s.

hvězdahvězdahvězdahvězda
Riečna 4
811 02 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 259 985 856
E-mail:   reservations@hoteldevin.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Spa centrum Hotela Devín ponúka výborné možnosti na oddych, ako aj aktívny športový zážitok. Odpočinok a športový výkon si môžete spríjemniť nápojom alebo špeciálnymi chuťovkami z našej Francúzskej reštaurácie. - Všetci ubytovaní hostia využívajú bazén, sauny, oddychovú zónu a fitness centrum zdarma. - Všetci návštevníci získajú parkovanie na hotelovom parkovisku (max 3 hodiny), ako aj papuče, uterák a kúpací plášť.
Hotel Devín, a.s.
Hotel Devín, a.s.

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Marrols

Hotel Marrols

Bratislava

Hotel NIVY

Hotel NIVY

Bratislava

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.