Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Hotel Hradná Brána

Hotel Hradná Brána

hvězdahvězdahvězdahvězda
Slovanské nábrežie 15
841 10 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 260 102 511
E-mail:   recepcia@hotelhb.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Hradná Brána sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite hlavného mesta Bratislava. Svojou polohou, v bezprostrednej blízkosti hradu Devín a zároveň ľahkej dostupnosti z centra mesta Bratislava, je ideálnym miestom pre organizovanie firemných a rodinných podujatí rovnako pre pracovné a dovolenkové pobyty. Hoteloví i nehoteloví hostia majú možnosť si oddýchnuť v príjemnom prostredí wellness centra nachádzajúceho sa priamo v priestoroch hotela.
Hotel Hradná Brána
Hotel Hradná Brána

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Antares

Hotel Antares

Bratislava

Hotel Barónka

Hotel Barónka

Bratislava

Hotel Marrols

Hotel Marrols

Bratislava

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.