Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel NIVY

hvězdahvězdahvězda
Líščie nivy 3
821 08 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 255 410 390
E-mail:   hotel@hotelnivy.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Toto ubytovanie sa nachádza 5 minút chôdze od pláže. Hotel Nivy sa nachádza pri jazere Štrkovec v rezidenčnej štvrti Ružinov a ponúka ubytovanie s kúpeľmi. Cesta verejnou dopravou do centra Bratislavy trvá z 250 metrov vzdialenej autobusovej alebo vlakovej zastávky približne 15 minút. Kúpeľná časť hotela zahŕňa relaxačné zázemie vrátane bazénov s teplou a studenou vodou, aromatických a infračervených sáun, tureckého hammamu a vírivky. Nechýba ani dobre vybavená posilňovňa s kardio zariadením a posilňovacími strojmi. Hotel Nivy poskytuje izby s bezplatným Wi-Fi pripojením a satelitnou TV s plochou obrazovkou. Súčasťou izieb je tiež súkromný balkón a kúpeľňa.
Hotel NIVY
Hotel NIVY

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Marrols

Hotel Marrols

Bratislava

ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

Bratislava

 

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.