Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > HOTEL GLAMOUR

HOTEL GLAMOUR

hvězdahvězdahvězdahvězda
Kaluža 744
072 36 Kaluža
Kontakt:
Tel:   +421 566 880 555
E-mail:   recepcia@hotelglamour.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness centrum v hoteli Glamour je miesto ako stvorené pre chvíle oddychu a načerpanie novej energie. Blahodarné účinky sauny na ľudský organizmus sú už stáročia známe v rôznych podobách po celom svete. V príjemnom prostredí nášho wellness centra máte k dispozícii fínsku saunu, infrasaunu, ochladzovací bazén, ľadový vodopád, masážnu sprchu, relaxačný a oddychový kútik a vírivku. Vstup do wellness centra je pre hotelových hostí zdarma, denne od 17.00 hod do 21.00 hod. V prípade záujmu o skupinovú rezerváciu je možné čas prispôsobiť.
HOTEL GLAMOUR
HOTEL GLAMOUR

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.