Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Hotel Bankov

Hotel Bankov

hvězdahvězdahvězdahvězda
Dolný Bankov 2
040 01 Košice
Kontakt:
Tel:   +421 905 470 123
E-mail:   reception@hotelbankov.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel je predurčený na firemné rokovania vhodnou polohou, výnimočným prostredím a štýlom. Svojou mimoriadnou polohou v meste a v prírode zároveň, je Hotel Bankov priam predurčený tým, ktorí uprednostnia oddych v obklopení zelene, no ruch veľkomesta môžu zažiť do 10 minút. Očistite svoju myseľ a zrelaxujte svoje telo. V našom Wellness prídete na iné myšlienky… Fínska sauna a Infrared sauna spríjemnia pobyt hosťom, ktorí uprednostňujú horúce kúpele s možnosťou zaplávania si v našom vyhrievanom bazéne.
Hotel Bankov
Hotel Bankov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.