Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Hotel Čingov

Hotel Čingov

hvězdahvězdahvězda
Smižany
053 11 Smižany
Kontakt:
Tel:   +421 534 433 663
E-mail:   hotelcingov@hotelcingov.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Hotel Čingov Slovenský raj sa nachádza pri vchode do známeho národného parku Slovenský raj, 6 km od Spišskej Novej Vsi a národného parku Vysoké Tatry. Hotel ponúka komfortné izby a apartmány uprostred mimoriadne krásne prírody. Do Popradu a na letisko Poprad-Tatry je to približne 20 km. Hotel Čingov Slovenský raj ponúka aj zľavu na vstup do wellness centra s 5 druhmi sáun, vírivkou a ponukou masáží. Bazén s vodou vyhrievanou na 31 stupňov je možné využívať zadarmo.
Hotel Čingov
Hotel Čingov

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel Mlynky

Hotel Mlynky

Mlynky - Biele vody

Hotel Plejsy

Hotel Plejsy

Krompachy

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.