Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Hotel MERKÚR

Hotel MERKÚR

hvězdahvězda
Medvedia Hora
072 36 Kaluža
Kontakt:
Tel:   +421 566 492 379
E-mail:   info@hotelmerkur.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Súčasťou hotela je aj športový areál s tenisovým kurtom, dvomi univerzálnymi ihriskami a ihrisko s prírodnou trávou na minifutbal. Pre hotelových hostí je k dispozícii priestranný altánok s murovaným grilom a tiež hotelové parkovisko. Dokonalý efekt z dovolenky budete mať až po návšteve relaxačno-rehabilitačného centra nášho hotela, kde potešenie z vody, tepla, masáže či zábalov prináša osvieženie duše a upevnenie zdravia. Hotelové wellness centrum funguje na princípe objednávok a teda súkromných, vopred objednaných návštev. - hydromasážne vírivé vane - sauna – fínska - parná sauna – turecká - termoterapia vo forme rôznych zábalov
Hotel MERKÚR
Hotel MERKÚR

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.