Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Hotel Vinnay

Hotel Vinnay

hvězdahvězdahvězda
Vinianske jazero
072 31 Vinné
Kontakt:
Tel:   +421 948 245 809
E-mail:   recepcia@hotelvinnay.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness centrum hotela Vinnay Vám ponúka relax v podobe parnej, infra a fínskej sauny so soľnými kameňmi. Vďaka soľným kameňom sa v saune dobre dýcha a človek takto vdychuje vzduch nasýtený vzácnymi minerálmi, ktoré blahodárne vplývajú na Váš organizmus a Vaša myseľ sa prenesie do Stredomoria...
Hotel Vinnay
Hotel Vinnay

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.