Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > HRADNÁ STRÁŽ

HRADNÁ STRÁŽ

hvězdahvězdahvězdahvězda
Parková 11
951 93 Topoľčianky
Kontakt:
Tel:   +421 915 222 864
E-mail:   recepcia@hradnastraz.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
V hoteli sa nachádza saunový wellness s fínskou, parnou a infrasaunou, masážnou sprchou a oddychovou miestnosťou. Relax v saunovom svete si človek užije po náročnom pracovnom dni, ale aj za sychravého alebo mrazivého počasia, kedy sa celé telo v saune poriadne prehreje a zrelaxuje. Ubytovaní hostia majú vstup do saunového wellness v cene ubytovania. Hostia majú štandardne v saune pripravený uterák, plachtu a fľašku vody, na požiadanie radi pripravíme bylinkový čaj alebo ovocie, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie.
HRADNÁ STRÁŽ
HRADNÁ STRÁŽ

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

Hotel MIKADO

Hotel MIKADO

Nitra

Hotel Leonor

Hotel Leonor

Kolárovo

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.