Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Hotel Astrum Laus

Hotel Astrum Laus

hvězdahvězdahvězdahvězda
P.O. Hviezdoslava 5859/2A
534 01 Levice
Kontakt:
Tel:   +421 366 299 111
E-mail:   recepcia@astrumlaus.sk
Další prezentace tohoto subjektu:
Wellness Business hotela ASTRUM Laus je skvelé miesto pre relax, obnovu energie a uvoľnenie organizmu, kde sa o Vás postará vyškolený personál. K dispozícii sú 2 jacuzzi, 2 vírivé vane, parná sauna, suchá fínska a suchá bio sauna, zážitková sprcha. Príjemnou atmosférou a komfortom tvorí skvelé miesto pre oddych tela i duše. Špičkové fitness centrum na rozlohe 200m2 je vybavené profesionálnymi strojmi popredných svetových značiek. Kardio zóna ponúka 7 zariadení, funkčná zóna powerbagy, medicimbaly, TRX závesný systém a mnoho ďalších. Fitness centrum je prístupné hotelovým hosťom ako aj širokej verejnosti.
Hotel Astrum Laus
Hotel Astrum Laus

Sdílet

 

Mapa

 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 

Podobná zařízení v okolí

 

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Praha 10 Benice

Park Holiday je rekreační komplex s nejširší nabídkou fitness a wellness služeb, hotelem s moderním kongresovým zázemím, salonem Vitalbody, jehož posláním je péče o zevnějšek, restaurantem a bary a řadou dalších služeb, které Vám zpříjemní pobyt.

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Znojmo

Poznejte pohodlné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven roku 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města ZnojmoNechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte v našem wellness centru.